שברולט ספארק – המיני המנצחת

הסכמה מלאה של כתבי הרכב: המנצחת החדשה בקטגוריית המיני – שברולט ספארק – עוצמתית, חסכונית, מפנקת והכי דיגיטלית

שברולט ספארק - המיני המנצחת

די נדיר למצוא את כתבי הרכב מביעים הסכמה מלאה, אבל זה קורה עכשיו, ולכבוד מיני יוצאת דופן – שברולט ספארק החדשה, שהגיעה לישראל לאחרונה וכבר מאיימת להפוך להיט. "המיני הטובה בישראל" (אוטו), "מלכה חדשה" (Ynet), "הגדולה, המאובזרת והחזקה ביותר בחבורה" (הארץ), "התמורה הטובה ביותר לכסף" (ידיעות אחרונות), "שלל יתרונות חשובים ביחס למתחרות" (וואלה). תכלס, מעולם לא היתה כאן מכונית מיני שנתנה כל כך הרבה: מנוע 1,400 סמ"ק עוצמתי עם גיר אוטומטי רציף (לראשונה בספארק), תא נוסעים מעוצב ומאובזר במיוחד, עם חידוש מלהיב: מערכת מולטימדיה שמתחברת לסמארטפון שלכם (כן, כן במכונית מיני), עיצוב אלגנטי ששומר על המראה האנרגטי של מיני אורבנית בראש צעיר, ומפרט בטיחות מהטובים בקטגוריה. חבילה של עליונות טכנולוגית, מהמנוע ועד למסך המגע, שמבשרת מהפכה בשוק המכוניות הקטנות בישראל. שברולט ספארק היא המיני המקסימלית. או כמו שהגדירו זאת כתבי הרכב של Ynet: "יש מנצחת ברורה"

שברולט ספארק - המיני המנצחת

לאחרונה זכינו לראות בארצנו התרחשות נדירה בהחלט, כאשר רוב דומיננטי של כתבי הרכב, שבדרך כלל אוהבים "להביע עמדות שונות, לעיתים מנוגדות", מסכימים פה אחד, ויותר מזה: הם מתחרים ביניהם על המחמאות. מי שהצליחה ליצור הסכמה מלאה וחסרת תקדים כזאת היא מכונית מיני מפתיעה ומאובזרת בכל היבט, שהגיעה לישראל רק לפני מספר חודשים, וכבר הפכה להיות 'הדבר הבא' בזירת מכוניות המיני הפופולרית – שברולט ספארק (Chevrolet Spark).

שברולט ספארק - מחמאות

הנה חלק (קטן) מן הסופרלטיבים להם זכתה הספארק החדשה במבחני דרכים ומבחני השוואה, שהציבו אותה – פה אחד וללא עוררין – בראש הקטגוריה: "ספארק מנצחת את המבחן הזה, היא הגדולה, המאובזרת והחזקה ביותר בחבורה" (בוריס קושניר, הארץ); "היא מציעה שלל יתרונות חשובים ביחס למתחרות. המנועים שלה חזקים יותר" (קובי ליאני, וואלה); "הספארק מספקת את התמורה הטובה ביותר לכסף ועל כן היא המנצחת בהשוואה" (מוסף ממון, ידיעות אחרונות); "מבחינת כוח זה פשוט ליגה אחרת. מאובזרת ברמות שלא ראינו עד עכשיו" (ניצן אביבי, אוטו); "מנצחת ברורה" (הלל פוסק, אודי עציון, ניר בן זקן, Ynet).

מהפכת "המיני" העולמית: עידן חדש בלייף-סטייל האורבני

זירת מכוניות המיני עברה מהפכה דרמטית בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר צעירים ומשפחות קטנות ברחבי העולם מעדיפים מכוניות חסכוניות בקטגוריית מיני, שהכי מתאימות לאורח החיים האורבני, בלי להתפשר על עוצמה, אבזור, מרחב, בטיחות וחוויית נהיגה. במילים אחרות, כולם רוצים מכונית מיני מקסימלית.

שברולט ספארק החדשה הגיעה בדיוק בזמן עם כל התשובות לכל החלומות, והיא עוקפת את כל המתחרות בקטגוריה באמצעות חבילת תמורה מושלמת: יותר עוצמה, יותר טכנולוגיה, יותר מרחב פנימי לנהג ולנוסעים, יותר אבזור מתקדם ומפנק, ומפרט בטיחות מהטובים בקטגוריה – כאשר הכל "ארוז" בעיצוב אלגנטי ודינמי שקוסם לצעירים, ובמחיר שאי אפשר לעמוד בפניו: החל מ-60,900 ש"ח בלבד לדגם הידני.

החזקה ביותר – מנוע 1,400 סמ"ק המספק 98 כ"סהכי חסכונית* צריכת דלק פנטסטית של 18.2 ק"מ ליטר (למנוע מעל 1.2 ליטר)

האוטומטית – גיר אוטומטי רציף CVT (יש גם דגם ידני)

הכי טכנולוגית – המיני היחידה עם AppleCarPlay לסנכרון עם הסמארטפון

הכי מאובזרת – USB, AUX, דיבורית Bluetooth, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, בקרת שיוט, מצלמת רוורס, תאורה אוטומטית

בטוחה יותר – 6 כריות אוויר, ABS, EBD, ESP, TSC, עיגוני Isofix לכסאות בטיחות

פורצת דרך: הספארק הראשונה עם מנוע 1.4 ל' וגיר אוטומטי רציף

הספארק החדשה – דור רביעי במשפחת המיני של שברולט – היא בשורה של עליונות טכנולוגית – החל מהמנוע העוצמתי ועד למסך המגע הדיגיטלי שמובנה בדשבורד (ממש כמו ברכבי יוקרה).

את הרושם הראשון עושה כמובן העיצוב, שעבר שדרוג מקיף לקו אלגנטי השומר על "הלוק" האנרגטי האופייני למכוניות מיני בראש צעיר. אבל עיקר המהפכה נמצא ביחידת ההנעה של הדגם האוטומטי, הכוללת לראשונה מנוע 1,400 ס"מ שמספק 98 כ"ס (יותר חזק מכל האחרות בקטגוריה) בצריכת דלק פנטסטית של 18.2 ק"מ/ליטר (הכי חסכוני בקטגוריה*), וגיר אוטומטי רציף CVT. גם המנוע של הדגם הידני 1,000 סמ"ק, שעוצב מחדש, מספק עוצמה עדיפה של 74 כ"ס.

שברולט ספארק החדשה מבטאת חדשנות פורצת דרך שמספקת חוויית נהיגה מושלמת במרחב האורבני הצפוף ובכבישים הפתוחים מחוץ לעיר.

אבזור עשיר מפנק עם Apple CarPlay לסנכרון עם הסמארטפון

תא הנהג והנוסעים של שברולט ספארק החדשה מצטיין במרחב פנימי גדול ועיצוב מרשים של מכונית גדולה. האבזור השופע, הרבה מעל למקובל בקטגוריית מיני, כולל דיבורית Bluetooth, שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה, בקרת שיוט, מצלמת רוורס, חיבורי USB ו-AUX.

גולת הכותרת שמושכת את מירב תשומת הלב בתוך הספארק והיא תורמת מאוד לשימושיות, לנוחות וכמובן לחוויית הנהג והנוסעים, הוא מסך המגע המקורי (7") של מערכת המולטימדיה המתקדמת Apple CarPlay (בלעדי לספארק!) שמסתנכרנת עם הסמארטפון (אייפון או אנדרואיד). נכנסים, מתרווחים, מחברים את הסמארטפון וכל הנתונים שעדכנתם לפני רגע בסמארטפון זמינים במגע אצבע – אנשי הקשר, החייגן, המפות, תוכנות הניווט וכמובן המוסיקה. אין בישראל עוד מכונית מיני מאובזרת כל-כך. ויש לפתרון המתקדם הזה גם היבט בטיחותי מהמעלה הראשונה.

בשורה התחתונה, מעולם לא היתה בישראל מכונית מיני שנותנת כל-כך הרבה. ולכן היא גם המקסימלית שבמיני. כמו שאומרים כתבי הרכב של Ynet, שבדקו את שברולט ספארק במבחן השוואתי: "מלכה חדשה".

www.chevrolet.co.il  *3505

2